Būvnieks – aizraujoša profesija!

Jau otro gadu ZTC piedalās izglītojošo kampaņu “MĀCIES BŪVNIECĪBU”, aicinot skolēnus un studentus savu nākotnes karjeru saistīt ar kādu no būvniecības profesijām.

Kampaņas mērķis ir papildināt informatīvo telpu ar labas prakses piemēriem un iedvesmot jauniešus darbam būvniecības nozarē. Kampaņu veido trīs sadaļas: būvniecības nozares speciālistu atraktīvi stāstījumi bukletā “Aizraujoša profesija – būvnieks”; profesionāļu viesošanās skolās, sarunājoties ar skolēnu auditoriju par būvniecību – ikdienas norisēm un saņemto gandarījumu; skolēnu viesošanās Latvijas būvobjektos – jaunbūvēs, vēsturiskajās ēkās, inženierbūvēs u.c.

ZTC jau otro gadu mudina jauniešus mācīties būvniecības specialitātēs, stāstot par uzņēmuma pieredzi informatīvajā bukletā „Aizraujoša profesija – būvnieks ”, kur apkopoti projektētāju, koka māju būvnieku, projektu vadītāju un būvdarbu vadītāju, metāla montāžas meistaru, betonētāju un restauratoru stāsti.

Kampaņas sociālais mērķis ir papildināt informatīvo telpu ar labas prakses piemēriem, popularizēt mācības profesionālās izglītības iestādēs un studiju iespējas augstskolā un koledžās, kā arī mudināt jauniešus darbam būvniecībā.

Bukleta „Aizraujoša profesija – būvnieks ” digitālā versija pieejama šeit

Kampaņas organizatori ir biedrība “Building Design and Construction Council”. Kampaņa tiek organizēta sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Rīgas domes Īpašuma departamentu, Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamentu, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Rīgas Celtniecības koledžu.

Vairāk par ZTC