Norvēģijā pabeigta atpūtas māja

Posted on

Norvēģijā pabeigta atpūtas māja Šī 105 m2 plašā atpūtas māja tika būvēta no 2016. gada decembra līdz 2017. gada martam. Tā atrodas Svingvollā – kalnu kūrortā netālu no Lillehammeres kalnainā, egļu mežu rotātā Norvēģijas daļā. SIA "Zemgales tehnoloģiskais centrs" veica, ēkas projektēšanu, piegādi, montāžu, ēkas ārējo apdari un daļēju iekšējo apdari. Mājai ir plaša un [...]

No koksnes būvizstrādājumiem varēs būvēt līdz pat sešu stāvu ēkas

Posted on

No koksnes būvizstrādājumiem varēs būvēt līdz pat sešu stāvu ēkas Ministru kabinetam apstiprinot grozījumus Ministru kabineta 2015. gada 30. jūnija noteikumos Nr.333 “Noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 201-15 “Būvju ugunsdrošība””, valdība lēmusi paplašināt pielietojumu koksnes būvizstrādājumiem jaunu ēku būvniecībā. Turpmāk Latvijā būs atļauts būvēt līdz pat 18 m (iepriekš līdz 8 m) un līdz pat [...]

Apbalvots Zviedrijā realizētais objekts

Posted on

Apbalvots Zviedrijā realizētais objekts Pirmdien, 6.martā A.Čehova Rīgas Krievu teātrī svinīgā ceremonijā tika noskaidrotas Latvijas labākās būves un būvnieki konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” ietvaros. SIA "Zemgales tehnoloģiskais centrs" realizētais objekts - koka paneļu ēka, bērnudārzs Bro ciemā, Zviedrijā - nominācijā "Jauna sabiedriskā ēka" ieguva 2. vietu. ZTC bērnudārza būvniecībā darbojās kā apakšuzņēmējs. Objekta, [...]

Iepazīsties ar ZTC piedāvājumu izstādē “Māja I” 2017!

Posted on

Zemgales tehnoloģiskais centrs no 9. – 12. martam izstādē “Māja I” 2017 iepazīstinās ar moderna dizaina kvalitatīvu koka konstrukciju māju projektēšanas, ražošanas un būvniecības pieredzi un piedāvājumu būvniecības interesentiem.
31. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2017” notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Atnāc uz izstādi un uzzini kā uzcelt savu sapņu māju, svarīgāko būvniecības nozarē un jaunākajām iespējām uzlabot savu mājokli!


Privātmāja Jūrmalā

Posted on

SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs šobrīd montē dzīvojamo māju Jūrmalā. Aptuveni 150m2 lielā divstāvu privātmāja ir ieturēta Jūrmalas apbūves elegancē. Pilsētā arhitektūrā vērojams dominējošs koka ēku pārsvars pār cita veida apbūvi, apzinoties koka materiāla estētisko pievilcību un materiāla piemērotību sezonāla rakstura mītnēm, novērtējot tā pozitīvās īpašības un ietekmi gan uz cilvēka veselību, gan vides piesārņotību.


Būvnieks – aizraujoša profesija!

Posted on

Jau otro gadu ZTC piedalās izglītojošo kampaņu “MĀCIES BŪVNIECĪBU”, aicinot skolēnus un studentus savu nākotnes karjeru saistīt ar kādu no būvniecības profesijām.
ZTC jau otro gadu mudina jauniešus mācīties būvniecības specialitātēs, stāstot par uzņēmuma pieredzi informatīvajā bukletā „Aizraujoša profesija – būvnieks”, kur apkopoti projektētāju, koka būvnieku, projektu vadītāju un būvdarbu vadītāju, metāla montāžas meistaru, betonētāju un restauratoru stāsti.


Priecīgus Ziemassvētkus!

Posted on

ZTC kolektīvs vēl jums visiem ticību, cerību un mīlestību!
Sirsnīgus, gaišus un siltus svētkus!


Privātmāja ar veclaicīgu eleganci

Posted on

ZTC ražotnē jau vairāk kā mēnesi tiek ražota privātmāja, ko mūsu darbinieki montē Norvēģijā, Nesoddenā. Divstāvu dzīvojamā māja ir aptuveni 300m2 liela.


Privātmāja Dānijā

Posted on

ZTC darbinieki ir beiguši darbu pie privātmājas Dānijā, kur tika montēta ZTC ražota koka karkasa māja, bez logiem un jumta seguma. Klients ir apmierināts ar ZTC darbu un samontēto māju.


Par ZTC žurnālā “IR”

Posted on

Vieglāk ir nosaukt Rietumeiropas valstis, kurās 20 darba gados Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) nav uzbūvējis neko, nekā uzskaitīt visas, kur īstenoti projekti.