Sākam ražot restorānu un 3 dzīvojamās mājas

Posted on

SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs ir noslēdzis līgumu par restorāna un 3 dzīvojamo māju projektēšanu, ražošanu un montāžu Stokholmas priekšpilsētā Nakā, Zviedrijā. Šī gada janvārī uzsākta koka paneļu mājas elementu ražošana.


8 padomi, kā izvēlēties ģimenes mājas projektu

Posted on

Telpu plānojums ir viena no svarīgākajām izvēlēm, meklējot mājas projektu. Piedāvājam 8 efektīvus soļus, lai palīdzētu izvēlēties Jums piemērotāko telpu plānojumu.Piedāvājam 8 efektīvus soļus, lai izvēlēties pareizo telpu plānojumu Jūsu mājai.


Aicinām pievienoties Pārdošanas speciālistu

Posted on

Zemgales tehnoloģiskais centrs piedāvā iespēju pievienoties savam radošajam kolektīvam enerģiskam Pārdošanas speciālistam ar kompetencēm specialitātē, priekšzināšanām koka māju būvniecības specifikā un labām angļu valodas zināšanām.


Kā pilsēta pārkrāsojās zila un ZTC palīdzēja?

Posted on

Izlasi neparasto stāstu par to, kā Sortlande – pilsētiņa arhipelāgā Norvēģijas ziemeļos – kļuva pazīstama ar uzkrītoši zilajām ēkām. Viena no pilsētas ievērojamākajām jaunajām ēkām tapa kopā ar mums – Zemgales tehnoloģisko centru.


Pabeigta ražotnes piebūve

Posted on

Zemgales tehnoloģiskais centrs šogad ir ieguldījis būtiskus līdzekļus ražotnes attīstībā. Ražotnei izbūvēta vairāk nekā 1000 m2 piebūve, kā arī izveidota jauna siltumizolācijas ieklāšanas stacija ar jaunāko aparatūru.


ZTC paneļos pilda ekoloģisku izolāciju ar jaunāko sistēmu

Posted on

Kopš novembra Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) paneļu ražošanā izmanto industriālu izolācijas ieklāšanas sistēmu, lai paneļos ieklātu ekovates vai kokšķiedras vates izolāciju visaugstākajā kvalitātē.


Hjertebakken dvīņu mājas/ rindu māja

Posted on

Māju komplekss 8 ģimenēm. Ir uzbūvētas divas dvīņu mājas, viena māja četrām ģimenēm un viena māja personālam, kas uzraudzīs cilvēkus ar īpašām vajadzībām.


Anderlues dzīvokļu māja

Posted on

ZTC būvēta 2.5 stāvu dzīvokļu koka konstrukciju ēka Anderlues pilsētā netālu no Šarleruā, Beļģijā. Koka karkasa mājā ietilpst 5 dzīvokļi – pa diviem līdzīgiem dzīvokļiem pirmajās un otrajā stāvā un lielāks dzīvoklis bēniņu stāvā.


Dvīņu mājas Amstenrade

Posted on

Amstenrade dvīņu mājas Amstenrade dvīņu mājas ZTC 2014. gadā pabeidza darbu pie 4 dvīņu māju rindas būvniecības Amstenradē netālu no Māstrihtas Nīdrlandē. 2,5 stāvu dvīņu mājas platība ir 492 m2 un tajā ietilpst 2 mājokļi ar 228 m2 platību un 18 m2 garāžu. Katra mājokļa pirmajā stāvā ir garāža, guļamistaba, vannasistaba, tualete, kā arī apvienota [...]

Dzīvokļu nams Kvartal 18

Posted on

Trīsstāvīgs dzīvokļu nams pilsētas vēsturiskajā centrā Sortlandē, Norvēģijas ziemeļos vairāku stundu brauciena attālumā aiz polārā loka. Ēka ar dzīvokļiem un komerctelpām.