Mēs radām to, ko Jūs sauksiet par mājām!

Kas mēs esam?

Par ZTC

SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” pamatdarbība ir moderna dizaina kvalitatīvu koka konstrukciju māju projektēšana, ražošana un būvniecība kopš 1991.gada. Vairāk kā 25 gadu laikā ir uzkrāta nozīmīga profesionālā pieredze un kompetences, līdz ar to varam apgalvot, ka klientiem piedāvājam ļoti augstas kvalitātes pilnu pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma un ražošanas attīstība ir veicinājusi produkcijas eksportu uz Eiropu un Skandināvijas valstīm, kā rezultātā esam ieguvuši nenovērtējamu pieredzi, kas ir mūsu būtiskākā priekšrocība. ZTC piedāvātais produktu klāsts ir ļoti plašs, bet, galvenokārt, tiek ražotas un vēlāk montētas koka paneļu mājas pēc individuālo pasūtījumu projektiem – gan dzīvojamās mājas, gan daudzstāvu dzīvokļu mājas, bet tajā pašā laikā ZTC neatsakās no projektiem, kas prasa nestandarta domāšanas pieeju, lai rastu pozitīvu risinājumu.

Mūsu pieredze

Gadi

Dienas

Ražots Latvijā


Zemgales Tehnoloģiskā centra radītās ēkas ir ekoloģiskas un izceļas ar savu kvalitāti. Tās tiek ražotas Latvijā pēc individuāliem vai tipveida projektiem un ir pilnībā piemērotas mūsu bargajiem klimatiskajiem apstākļiem. Pateicoties ražošanas tehnoloģijai, tās ir viegli transportējamas un ātri montējamas.


Projekti

Piedāvājam ieskatu mūsu projektu katalogā.

Klients var pasūtīt māju pēc sava arhitektūras projekta, kopā ar ZTC arhitektiem izstrādāt jaunu projektu vai izvēlēties kādu no ZTC tipveida projektiem. Arī pēdējā gadījumā mājas plānojumu un apdares materiālus iespējams mainīt pēc savām vēlmēm un vajadzībām.

Klientu atsauksmes

Es esmu ļoti gandarīts ar savu lēmumu uzticēt mājas būvniecību ZTC. Plānošanas un būvniecības laikā bija ļoti laba sadarbība un dialogs ar administrāciju, inženieriem un darbiniekiem. Esmu ļoti apmierināts ar gala rezultātu un noteikti ieteikšu ZTC saviem draugiem, radiem un paziņām.