Pabeigti darbi dvīņu mājas projektā Norvēģijā

ZTC ir pabeidzis darbus divstāvu dvīņu mājas projektā pie Gardermoen, Norvēģijā. ZTC projektēja ēku, ražoja un uzstādīja lielizmēra paneļus 300 m2 mājas projektā.

Līgums par mājas ar kopējo platību 300 m2 projektēšanu, ražošanu un montāžu noslēgts jau 2017 decembrī ar slīdošu termiņu. Šāda sadarbība ļāva klientam izlikt ēku pārdošanā ar precīzi zināmu cenu un ZTC laicīgi plānot ēkas projektēšanu, lai pēc ēkas pārdošanas maksimāli īsā termiņā varētu uzstādīt ēku. Projekta īstenošana ieilga pārdošanas ilguma dēļ, bet 2019. gadā attīstītājs ieguva pircēju ēkai. Šāda koncepta projekta īstenošanā ēkas elementu izgatavošanas ilguma noteicošais posms bija logu ražošana. Līdz ar to bija iespējams uzsākt darbus būvlaikumā līdz ar logu saražošanu.

Scope of ZTC prefab houses work

ZTC projektēja ēku, ražoja un uzstādīja lielizmēra paneļus bez papildus namdara darbiem būvlaukumā. ZTC piegādāja un iemontēja konstrukcijās logus no sadarbības partneriem. Projekta ietvaros piegādājām arī ēkas komplektējošos materiālus namdaru un jumiķu nobeiguma darbiem objektā, ko organizēja pasūtītājs.

Klienta atsauksme par projektu: “Esam pārliecināti par ZTC darbu un plānojam projektus kopā arī nākotnē.”  Projektu raksturoja ļoti pozitīva sadarbība, kuras rezultātā, skatāmies uz nākamajiem projektiem, turpmāku sadarbību un ilgstošām attiecībām ar klientu.

Prefab wooden house project client reference Norway

Citi ZTC projekti Norvēģijā