Pateicamies interesentiem izstādē Māja I 2018

Mēs pateicamies visiem stenda apmeklētājiem izstādē Māja I 2018 par izrādīto interesi. Bija patiess prieks satikt un sarunāties ar tik daudziem cilvēkiem, kas plāno būvēt un apzinās ieguvumus savā topošajā mājvietā, ko sniedz elpojošas, ekoloģiskas koka mājas. Sarunas ar Jums ļauj mums uzzināt par Jūsu rūpēm, vēlmēm un apsvērumiem, lai piedāvātu vislabākos risinājumus!

Tieši tādēļ pagājušajā gadā esam mainījuši savu tehnoloģiju ar pārliecību, ka mājas norobežojošām konstrukcijām ir jābūt vairāk nekā tikai fiziskai barjerai starp iekštelpām un ārtelpām. Tām ir aktīvi jāpiedalās patīkamas vides radīšanā mājas iekšpusē. To var nodrošināt patiesas koka mājas.

Izstādē prezentētās koka mājas inovācijas

Izstādē savā stendā iepazīstinājām ar mūsu risinājumiem. Mājas sienas, jumtu, pārsegumus pildām ar ekovati vai kokšķiedras vati. Šie materiāli absorbē un atdod mitrumu, un tas mums ļauj atšķirībā no citiem ražotājiem, neietīt māju no iekšpuses plēvē. Tā vietā izmantojam daļēju tvaika barjeru, kas ļauj mājai elpot, stabilizējot gaisa mitrumu telpās. Šī izolācija arī nodrošina konstrukcijām vismaz 12 stundu fāzes nobīdi, kas nozīmē, ka dienas laikā ēkas konstrukcijas, pateicoties lielākai masai nekā minerālvatēm, uzņem siltumenerģiju un naktī atdod, stabilizējot gaisa temperatūru telpās.

Lai šo tehnoloģiju ieviestu, esam ražotni papildinājuši ar industriālu izolācijas ieklāšanas sistēmu, kas šos materiālus ieklāj nesalīdzināmi augstākā kvalitātē nekā ar tradicionālo iepūšanas metodi.

Sekojot attīstībai koka būvniecības nozarē turpinām aktīvi strādāt ar CLT jeb krusteniski līmētā koka paneļiem. Arī šajā sistēmā mūsu ražotne ļauj piedāvāt ekoloģiskus, inovatīvus risinājumus pieredzējušu speciālistu izpildījumā.

Tikšanās izstādē ar būvētgribētājiem un nozares profesionāļiem vēlreiz stiprināja mūsu apņēmību un deva pārliecību, ka speram pareizus soļus piedāvājot inovatīvus risinājumus – elpojošas un siltas koka karkasa mājas.

Vairāk par ZTC siltumizolācijas ieklāšanas tehnoloģiju

Vairāk par ZTC ražošanas tehnoloģiju

Sazinies ar ZTC par savu būvniecības ieceri!