ZTC ražo 7 dzīvokļu namus eksportam uz Zviedriju

Kopš 2017. gada maija SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) ražotnē tiek izgatavoti trīs stāvu dzīvokļu nami, kas taps Ārē, Zviedrijā. Pirmā saražotā nama montāža gaidāma jūlija sākumā un trīs dzīvokļu nami no septiņiem tiks pabeigti šajā būvniecības sezonā.

Katrā dzīvokļu namā ir 5 dzīvokļi ar kopīgo dzīvojamo telpu aptuveni 500 m2 platībā. Pirmā stāva ārsienas ir mūrētas, bet otrā un trešā stāva ārsienas ir no ZTC izgatavotiem koka paneļiem.

ZTC veic māju projektēšanu, ražošanu, organizē transportēšanu. Būvobjektā ZTC montē māju, veic mājas mājas hermetizāciju, fasādes uzklāšanu un jumta darbus jeb pabeidz māju no ārpuses. Fasādi klās vertikāls dēļu apšuvums trīnītī, kas krāsots Zviedrijā tradicionālā melnā krāsā. Fasādes dēlis ir ar palielinātu platumu (200 mm). Dzīvokļu nami paredzēti ar koka logiem ar alumīnija uzlikām. Jumta segumam izmantots plakanais dakstiņš, ko piegādā objekta pasūtītājs, bet montē ZTC. Terases un citi dekoratīvi elementi ir eļļoti.

Māja tiek piegādāta ar jau iestrādātām gofrām priekš elektrības un līdz ar to paneļu iekšpuse ir pabeigta ar ģipškartonu. Iekšējo apdari veic pasūtītājs.

Citi dzīvokļu māju projekti