fbpx

Dzīvokļu nami Ārē

Dzīvokļu nami Ārē

ZTC saražojuši, piegādājuši, samontējuši un un veikuši ārējos apdares darbus 3 dzīvokļu namiem Ārē, Zviedrijā 2017. gadā un 2018. gadā tiks uzbūvēti vēl 4 nami. Katrā namā ir 5 dzīvokļi, kuru grīdas platība kopsummā ir 500 m2. Pirmā stāva ārsienas ir mūrētas, bet otrā un trešā stāva ārsienas ir no ZTC izgatavotiem koka paneļiem.

ZTC darbu apjoms

ZTC veic māju projektēšanu, ražošanu, organizē transportēšanu. Būvobjektā ZTC montē māju, veic mājas mājas hermetizāciju, fasādes uzklāšanu un jumta darbus jeb pabeidz māju no ārpuses. Fasādi klās vertikāls dēļu apšuvums trīnītī, kas krāsots Zviedrijā tradicionālā melnā krāsā. Fasādes dēlis ir ar palielinātu platumu (200 mm). Dzīvokļu nami paredzēti ar koka logiem ar alumīnija uzlikām. Jumta segumam izmantots plakanais dakstiņš, ko piegādā objekta pasūtītājs, bet montē ZTC. Terases un citi dekoratīvi elementi ir eļļoti.
Māja tiek piegādāta ar jau iestrādātām gofrām priekš elektrības un līdz ar to paneļu iekšpuse ir pabeigta ar ģipškartonu. Iekšējo apdari veic pasūtītājs.

Citi dzīvokļu māju projekti