fbpx

Eleganta koka karkasa māja Jūrmalā

Koka karkasa māja – montāža

Construction of a timber frame panel house timelapse

Klienta atsauksmes

Klienta atsauksmes - ZTC celta koka konstrukciju māja Jūrmalā

width="1/2"]

Eleganta koka karkasa māja Jūrmalā

ZTC būvēta koka karkasa māja Jūrmalā pabeigta 2017. gada februārī. Aptuveni 150m2 lielā divstāvu privātmāja ir ieturēta Jūrmalas apbūves elegancē. Viens no lielākajiem Jūrmalas kūrortpilsētas lepnumiem ir unikālā koka arhitektūra. Pilsētā arhitektūrā vērojams dominējošs koka ēku pārsvars pār cita veida apbūvi, apzinoties koka materiāla estētisko pievilcību un materiāla piemērotību sezonāla rakstura mītnēm, novērtējot tā pozitīvās īpašības un ietekmi gan uz cilvēka veselību, gan vides piesārņotību.

Jūrmalas arhitektūru raksturo krāšņi kokgriezuma, dekori logu ailu, ēku fasāžu un jumta apdarē. Arī šai privātmājai ievērojot būvvaldes un arhitektūras prasības tika veidotas dažādas dekoratīvas detaļas ap mājas koka logiem, starp stāviem un margām. Tāpat mājas veranda veidota ar speciāli veidotiem koka pildņiem un iekšpusē būs eksponētas nesošās sijas. Privātmājas paneļos jau rūpnīcā tika paredzēti un hermetizēti atvērumi komunikācijām. ZTC veica mājas ražošanu, montāžu un pabeidz to no ārpuses ar fasādes un jumta darbiem.

ZTC darba apjoms projektā

Zemgales tehnoloģiskais centrs veica koka konstrukciju elementu projektēšanu, ražošanu, organizēja to transportēšanu un veica uzstādīšanu būvlaukumā, logu un durvju montāžu un jumiķu darbus.