fbpx

Rūpnieciski ražotu koka paneļu māju priekšrocības


Lasīt vairāk

Blogs

Rūpnieciski ražotu koka paneļu māju priekšrocības

Saliekamās koka paneļu mājas ātri iegūst popularitāti kā ekonomiski izdevīga un videi draudzīga alternatīva citiem māju būvniecības veidiem. Šīs mājas ir būvētas no koka paneļiem, kas tiek ražoti rūpnīcā un pēc tam transportēti uz būvlaukumu montāžai. Šajā blogā apspriedīsim dažas no galvenajām saliekamo koka paneļu māju priekšrocībām. 1. Izmaksas Viena no galvenajām saliekamo koka paneļu [...]

Plaša privātmāja pie Roterdamas, Nīderlandē

2022. gada pavasarī ZTC pabeidza būvniecības darbus pie plašas privātmājas Nīderlandē, netālu no Roterdamas. Ēkas kopējā platība ir 300m2.

Pabeigts ekoloģiskas privātmājas karkass Latvijā, Ikšķilē

2022. gada vasarā ZTC pabeidza koka karkasa ražošanu privātmājai Ikšķilē. Privātmājas kopējā platība ir 200m2. Izstrādājot privātmājas projektu, klients ņēma vērā ekoloģiskās būvniecības pamatprincipu.

Īslandē pie Reikjavīkas pabeigta plaša dvīņu māja

2022. gada vasarā ZTC pabeidza būvniecības darbus pie plašas dvīņu mājas Īslandē, netālu no Reikjavīkas. Dvīņu mājas kopējā platība ir 360m2.

Pabeigtas 2 divstāvu privātmājas Norvēģijā, Vestbijas (Vestby) apgabalā

2022. gada sākumā ZTC pabeidza divstāvu privātmāju būvniecību Norvēģijā, Vestbijas apgabalā. Katras divstāvu mājas platība ir 300m2.

Pabeigta divstāvu privātmāja Norvēģijā

ZTC 2021. gada vasaras beigās pabeidza darbu pie privātmājas Norvēģijā, netālu no Oslo. Divstāvu mājas platība ir 170m2.

ZTC 31. jubilejā dāvina sev Hundegger SC-3

22. augustā ZTC svinēja 31.jubileju. Šo 31 gadu laikā esam daudz paveikuši, mācījušies un attīstījušies. Savā 31. gadadienā vēlamies palepoties ar iegādātu jauno iekārtu Hundegger SC-3.

ZTC ražota koka paneļu daudzdzīvokļu māja Šveicē

2021. gada martā tika pabeigts trīsstāvu daudzdzīvokļu mājas projekts Lostallo, Šveicē ar kopējo platību 530 m2.

Saražoti un samontēti infill paneļi Latvijā

ZTC 2021. gada rudenī uzsāka infill sienu paneļu ražošanu 3 stāvu publiskais ēkai Latvijā, kuru montāža tika pabeigta šī gada pirmajā ceturksnī.

Pabeigta privātmāja ar bezplēvju risinājumiem Latvijā (+atsauksme)

ZTC 2021. gada rudenī pabeidza darbu pie privātmājas būvniecības Latvijā. Divstāvu mājas platība ir 210m2.

Jelgavas pašvaldības finansiālais atbalsts grantu programmā «Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem»

Šogad ZTC noslēdza līgumu ar Jelgavas pašvaldību par finansiālu atbalstu grantu programmā «Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem».

Saražota un piegādāta Latvijas Lauksaimniecības universitātēs Meža fakultātes starpnozaru zinātniskās laboratorijas ēka

Vasaras karstākajā laikā ZTC uzsāka Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes starpnozaru zinātniskās laboratorijas ēkas Jelgavā paneļu ražošanu. Kopīgais saražoto paneļu virsmas apjoms ir 1900 m2

Pabeigta inovatīva CLT privātmāja ‘s-Hertogenbosch pilsētā, Nīderlandē

ZTC 2021. gada vasarā pabeidza darbu pie inovatīvas privātmājas būvniecības Nīderlandē, ‘s-Hertogenbosch pilsētā. Divstāvu mājas platība ir 250m2. Privātmājas ražošanā tika izmantots inovatīvs risinājums. CLT tika izmantots kā slodzi nesošs elements, kuram ZTC ražotnē tika iestrādātas elektrības gofras un tas tika siltināts. Šāds kompozītpanelis tika piegādāts uz būvlaukumu, kur samontējot māju, atlika tika pabeigt ārējo apdari.

Pabeigta privātmāja Nīderlandes dienvidos

ZTC 2021. gada vasaras sākumā pabeidza darbu pie privātmājas būvniecības Nīderlandē. Divstāvu mājas platība ir 200m2. Privātmāja celta ar augstas kvalitātes ekoloģiskiem risinājumiem.

Pabeigta privātmāja Dānijā + atsauksme

ZTC 2021. gada vasarā pabeidza darbu privātmājas būvniecības Dānijā, Zēlandes salā. Trīsstāvu mājas platība ir 460m2 neieskaitot terases. Privātmāja celta ar augstas kvalitātes ekoloģiskiem risinājumiem. Mājas ražošanā izmantota gan kokšķiedra, gan celuloze kā siltumizolācijas materiāls.

Zemgales tehnoloģiskais centrs svin 30 gadu jubileju

2021. gada 22. augustā aprit 30 gadi kopš uzņēmuma SIA “ZEMGALES TEHNOLOĢISKAIS CENTRS” dibināšanas. 

Pabeigts ciemata projekts Ljustero salā

ZTC piegādājis un uzstādījis 20 koka karkasa ēkas projektā ar kopsummā 1320 m2 grīdas platību Ljustero salā, Zviedrijā.

Pabaigtas dzīvokļu mājas pie Lillestromas

Pabeigti četri divstāvu dzīvokļu nami netālu no Lillestromas, Norvēģijā – divas ēkas ar 470 m2 grīdas laukumu katrai un divas ēkas ar 630 m2 platību. 

Pabeigta sarežģīta privātmāja Nīderlandē

ZTC pabeidzis darbus trīs stāvu mājas projektā Nīdelandē, kuras plānojuma un dizaina dēļ bija nepieciešami speciāli risinājumi.

Ar pieredzi paplašinām ražoto māju iespējas

Specializēšanās individuāla projekta māju ražošanā un 30 gadu pieredze ļauj Zemgales tehnoloģiskajam centram paplašināt to, kas ir iespējams rūpnieciski ražotām mājām.

Ilgspējīga būvniecība nav tikai energoefektivitāte

Diskusijai par būvniecības ietekmi uz vidi jābūt ne tikai par ēku energoefektivitāti tās ekspluatācijas laikā, bet arī tikpat nozīmīgajām pārējām daļām – enerģiju, kas patērēta ēkas radīšanai un nepieciešama vai atgūstama pēc tās mūža beigām. To atspoguļo ēkas dzīves cikla aprēķins. Uzzini, kā uzbūvēt videi patiesi draudzīgu ēku!

Kā veido koka karkasa ārsienu paneļus?

Lai palīdzētu topošajiem māju īpašniekiem labāk izprast veicamās izvēles, pasūtot rūpnieciski ražotu māju, šajā rakstā dalāmies ar pamatprincipiem jebkuras rūpnieciski ražotas mājas pamatelementu – paneļu – uzbūvē.

Kas ir ēkas gaiscaurlaidības tests?

Regulējums prasa veikt gaiscaurlaidības testu jaunām būvēm un tā var būt vērtīga metode laicīgai nekvalitatīva darba konstatēšanai, lai to novērstu jau būvniecības laikā.

Zemgales tehnoloģiskā centra vadītāju apbalvo ar Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu

Latvijas neatkarības dibināšanas gadadienā 2020. gada 18. novembrī JelgavāSIA Zemgales tehnoloģiskais centrs vadītājam Mārim Avotiņam pasniegts Jelgavas pilsētas pašvaldības augstākais apbalvojums – Goda zīme.

Samontēta pirmā dzīvokļu māja projektā pie Lillestromas

Novembra sākumā pabeigta pirmās ēkas montāža projektā netālu no Lillestromas, Norvēģijā, kur ZTC klientam Funksjonell AS piegādā četru dzīvokļu ēku būvkomplektus.

Ko der zināt par paneļu mājas piegādi?

Koka paneļu māju priekšrocība ir to kompaktā piegāde uz būvlaukumu, rodot optimālo līdzsvaru starp rūpnieciskās ražošanas kvalitāti un transportēšanas izdevumiem. Šajā rakstā skaidrojam, kā māju būvkomplekti tiek piegādāti uz būvlaukumu un no kādām kļūdām jāuzmanās mājas pasūtītājam.

Gaiscaurlaidības tests apliecina darbu kvalitāti Ljustero projektā

Noslēdzot trešo kārtu projektā Ljustero, Zviedrijā, uzbūvētajās mājās veica gaiscaurlaidības testus un visi rezultāti iekļāvās pasīvās mājas standarta gaiscaurlaidības prasībās.

Oslo pabeigta mājas piebūve klasiskā skandināvu stilā

2020. gada septembrī ZTC pabeidza darbus150 m2 2,5 stāvu mājas piebūvē Oslo, Norvēģijā ar klasisku vertikālu trīnīša dēļu apšuvumu.

Kā atšķiras rūpnieciski izgatavotās mājas – paneļu un moduļu būvniecība?

Skaidrojam galvenās atšķirības starp paneļu vai moduļu būvniecību, koka karkasa paneļiem un citiem būvniecības veidiem, lai palīdzētu neapmaldīties ikvienam, kas plāno būvēt māju.

20 ēku projekts Ljustero salā

ZTC piegādā un uzstāda 20 koka karkasa ēkas projektā ar kopsummā 1320 m2 grīdas platību Ljustero salā, Zviedrijā.

Mājas komplekta piegāde Nīderlandē

ZTC piegādāja koka karkasa paneļu mājas komplektu projektam Nīderlandē. Pirmā no objektā plānotajām divām ēkām ir 80 m2 platībā, ko klients samontēja divās ar pusi dienās četru cilvēku sastāvā.

Savrupmāja piejūras ciemā

Vienstāva savrumpājas būvniecības projekts apliecina, kā iespējams apvienot māju ražošanas augsto kvalitāti ar ļoti individuāliem dizaina risinājumiem. 

Kā salīdzināt koka paneļu māju cenu piedāvājumus?

Viena no biežākajām tēmām sarunās ar klientiem ir par dažādu cenu piedāvājumu salīdzināšanu ar ZTC piedāvājumu. Šis raksts Jums palīdzēs labāk izprast un salīdzinātu koka karkas māju ražotāju cenu piedāvājumus.

Ķekavas vidusskolas projekts demonstrē ražoto ēku priekšrocības

Ķekavas vidusskolas projekts ir lielisks piemērs priekšrocībām, ko sniedz koka konstrukciju paneļu ēku būvniecība.

Priecīgas Lieldienas!

ZTC kolektīvs novēl Jums priecīgas Lieldienas!

Pabeigts augšstāva piebūves projekts viesnīcai Itālijā

2020. gada martā ZTC noslēdza augšstāva piebūves projektuar 210 m2 grīdas platību uz esošas viesnīcas ēkas Auerā, Itālijā.

Piegādāti infill paneļi projektam Falkenbergā

Zemgales tehnoloģiskais kopš februāra piegādā “infill” sienu paneļus dzīvokļu nama projektam Falkenbergā, Zviedrijā.

Pabeigta slēpošanas māja Norvēģijas vidienē

2020. gada februārī Zemgales tehnoloģiskais centrs pabeidza darbus slēpošanas mājas projektā slēpošanas kūrortā 80 km no Lillehameres Norvēģijā.

Pabeigti darbi dzīvokļu nama projektā Šveicē

2019. gada decembrī ZTC pabeidza darbus trīs stāvu dzīvokļu nama projektā Lugāno apkārtnē, Šveicē.

ZTC saņem sociāli atbildīga uzņēmuma balvu

SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” apbalvots nominācijā “Sociāli atbildīgs uzņēmums”. Nominācijā vērtēts uzņēmuma mikroklimats, mūsdienīgu darba vietu nodrošināšana, darbinieku iesaiste uzņēmuma mērķu sasniegšanā, jauniešu nodarbinātība, kā arī videi draudzīga saimniekošana.

Māja slēpošanas kūrortā pie Ženēvas

Māja slēpošanas kūrortā pie Ženēvas 2019. gada novembrī ZTC pabeidza darbus trīs stāvu atpūtas nama projektā slēpošanas kūrortā Francijas pierobežā netālu no Ženēvas. Atpūtas māja būvēta nogāzē, tāpēc pirmais stāvs ir mūra. ZTC būvētajos otrajā un trešajā stāvā ir 135 m2 grīdas laukuma. Mājai ir individuāls dizains ar augstām arhitektoniskām prasībām. Kleintam ir daudz plašu [...]

Pabeigti darbi dvīņu mājas projektā Norvēģijā

ZTC ir pabeidzis darbus divstāvu dvīņu mājas projektā pie Gardermoen, Norvēģijā. ZTC projektēja ēku, ražoja un uzstādīja lielizmēra paneļus 300 m2 mājas projektā.

Karkasa mājas Norvēģijā

SIA ZTC ir pabeidzis ražot konstruktīvi sarežģītu, bet arhitektoniski ļoti pievilcīgu divstāvu dzīvojamo ēku, kur apbūves laukums ir 130 m2. Šīs mājas ražošana un būvniecība būtu izaicinājums jebkuram šīs nozares speciālistam.

Koka paneļu mājas būvniecība Gotlandē

ZTC ir pabeidzis savus darbu pie koka paneļu mājas būvniecības Zviedrijā, Gotlandes salā. Ēka atrodas gleznainā, klusā pussalā ar lielisku skatu uz jūru. Lai ainavu varētu pilnībā izbaudīt, 250 m2 lielajai mājai ir plašas terases ar kopējo platību 100m2, kā arī plaša stiklota veranda. Tādēļ ēkai ir augstas arhitektūras prasības un sarežģītas konstrukcijas.

Piedāvājam Hundegger Speed-Cut CNC iekārtas pakalpojumus

Nepieciešams izfrēzēt spāru galus un iezāģēt precīzas sēžas? Paātrini būcniecību ar CNC kokapstrādes pakalpojumiem – frēzēšanu, iezāģēšanu  

Darbiniekiem draudzīgākais uzņēmums Jelgavas novadā 2019

ZTC maija vidū saņēma uzņēmuma sirdi sildošu apbalvojumu – Darbiniekam draudzīgākais uzņēmums. Šis apbalvojums tika piešķirts konkursa “Jelgavas novada uzņēmēju gada balva” ietvaros.

LBS konkursā “Gada labākā būve Latvijā 2018” “dimants” un ZTC vadītājam atzinība kā gada labākajam darbaudzinātājam

Latvijas Būvinženieru savienības konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2018” ZTC iesniegtais projekts – daudzfunkcionāla ēka Nackā, Zviedrijā ieguva atzinību jeb “dimantu” kategorijā “Būve ārzemēs”. 
Savukārt ZTC valdes loceklis Māris Avotiņš saņēmis atzinības rakstu kā “Gada labākais darbaudzinātājs” Latvijas Būvinženieru savienības kongresā.

ZTC 2. vieta konkursā „Latvijas būvniecības gada balva 2018”

7. martā notika konkursa “Latvijas būvniecības gada balva 2018” laureātu apbalvošana. ZTC konkursam iesniegtais projekts – daudzfunkcionāla ēka Nackā, Zviedrijā ieguva augsto 2. vietu. Sakām paldies konkursa organizētājiem par lieliski organizētu pasākumu un žūrijai, ka novērtēja ZTC kvalitatīvi paveikto darbu sarežģītā projektā.

ZTC karkasa mājas piedāvājums izstādē Māja I 2019

Arī šogad interesentiem būs iespēja iepazīties ar karkasa mājas ražošanas tehnoloģiju ZTC stendā starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2019”, kas 14-17. martam notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Energoefektīva koka karkasa māja Zviedrijā

Šobrīd Örebro, Zviedrijā tiek montē divstāvu koka karkasa māja ar dzīvojamo platību 250m2. Privātmāja būvēta ar paaugstinātām energoefektivitātes prasībām

Koka majas Nīderlandē

ZTC ir pabeidzis projektu Nīderlandē, Amsterdamā. Tika būvēta koka paneļu māja, kas kombinēta ar CLT. Ēkai ir redzamas CLT iekšsienas, atdalošās sienas, kā arī pārsegums. Mājas norobežojošās ārsienas ir būvētas koka karkasa sistēmā. Uzbūvētā ēka ir privātmāja ar plašumu un dažviet ar griestiem vairāku stāvu augstumā.

Sirsnīgus Svētkus!

ZTC kolektīvs vēl jums visiem ticību, cerību un mīlestību! Sirsnīgus, gaišus un siltus svētkus!

Koka paneļu māja ar CLT labi gaisa caurlaidības testa rezultāti

Novembra vidū ZTC būvētajai CLT mājai Nīderlandē tika veikts gaisa caurlaidības tests, lai noteiktu gaisa apmaiņu ēkā. Esam apmierināti ar uzrādīto rezultātu N50=0,93. ZTC būvētā māja ir izpildījusi Amsterdamas municipalitātes prasības un rādītāji atbilst energoefektīvas ēkas statusam.

MORE-CONNECT tuvojas noslēgumam

Horizon 2020 programmas RTU īstenotais projekts MORE-CONNECT, kur piedalījās arī ZTC, tuvojas noslēgumam. Projekta mērķis ir sasniegts, un esam priecīgi par iespēju izmantot savu pieredzi un zināšanas, lai uzlabotu dzīvojamo māju siltināšanu un uzlabotu to iekštelpu klimatu.

Zviedrijā pabeigtas vēl 4 koka paneļu mājas būvniecība

Jau kopš 2017. gada SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) ražotnē tiek izgatavotas trīsstāvu dzīvokļu koka mājas, kas uzbūvētas Ārē, Zviedrijā. Trīs no septiņām dzīvokļu koka mājām tika pabeigtas 2017. gadā un šogad tika uzbūvēti vēl četras dzīvokļu koka mājas.

Piedāvajam darbu projektu vadītājam

Piedāvājam pievienoties projektu vadītājam vienam no vadošajiem koka paneļu māju ražošanas un būvniecības uzņēmumiem Latvijā.

Koka paneļu māju kvalitāti apliecina ar Eiropas tehnisko novērtējumu

Maijā ZTC ir saņēmis Eiropas tehnisko novērtējumu uzņēmuma ražotajām mājām, kas apliecina to atbilstību vispārīgajām Eiropas prasībām un materiālu pareizu pielietošanu. Līdz ar to uzņēmums ieguvis tiesības ražotajām koka paneļu mājām izsniegt Ekspluatācijas īpašību deklarāciju un izmantot CE marķējumu.

Dvīņu mājas būvniecība Norvēģijā

ZTC ir noslēdzis līgumu par dvīņu mājas izgatavošanu koka paneļu sistēmā un uzstādīšanu Gardermoen, Norvēģijā. Dvīņu mājā būs divi dzīvokļi, katrs ar 100 m2 grīdas platību, kā arī terasi 14 m2 platībā.

Gaisa mitrums telpās ir svarīgs veselībai

Ekoloģiska māja, kas būvēta ar „elpojošām” konstrukcijām ir kā buferis starp gaisa mitruma atšķirībām ārpusē un telpās, stabilizējot gaisa mitrumu telpās. Dzīvošana telpās ar optimālu gaisa mitrumu uzlabo veselību, komfortu, produktivitāti un miegu.

Pateicamies interesentiem izstādē Māja I 2018

Mēs pateicamies visiem stenda apmeklētājiem izstādē Māja I 2018 par izrādīto interesi. Sarunas ar Jums ļauj mums uzzināt par Jūsu rūpēm, vēlmēm un apsvērumiem, lai piedāvātu vislabākos risinājumus!

ZTC koka karkasa māja izstādē Māja I 2018

No 8.-11. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) 32. starptautiskā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2018” ar interaktīvu demonstrāciju prezentēs jauno ražošanas tehnoloģiju, kas ļauj klientiem piedāvāt iekštelpu gaisa temperatūru un mitrumu stabilizējošas koka karkasa mājas konstrukcijas.

Koka paneļu mājas vērtība redzama kopskatā

Lai saprastu, kādēļ koka paneļu mājas ir veids, kā visizdevīgāk iegūt kvalitatīvu ēku, nepieciešams palūkoties dziļāk par materiālu cenu salīdzinājumu.

Restorāna montāžas darbi Nakā pilnā sparā

Nakā, Zviedrijā darbi pilnā sparā – montējam restorāna ēku jaunā mikrorajonā, kas top krastmalā, bijušajā muitas teritorijā. Izaicinošu šo projektu padara īstenošanas laiks un šaurais būvlaukums.

Sākam ražot restorānu un 3 dzīvojamās mājas

SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs ir noslēdzis līgumu par restorāna un 3 dzīvojamo māju projektēšanu, ražošanu un montāžu Stokholmas priekšpilsētā Nakā, Zviedrijā. Šī gada janvārī uzsākta koka paneļu mājas elementu ražošana.

8 padomi, kā izvēlēties ģimenes mājas projektu

Telpu plānojums ir viena no svarīgākajām izvēlēm, meklējot mājas projektu. Piedāvājam 8 efektīvus soļus, lai palīdzētu izvēlēties Jums piemērotāko telpu plānojumu.Piedāvājam 8 efektīvus soļus, lai izvēlēties pareizo telpu plānojumu Jūsu mājai.

Kā pilsēta pārkrāsojās zila un ZTC palīdzēja?

Izlasi neparasto stāstu par to, kā Sortlande – pilsētiņa arhipelāgā Norvēģijas ziemeļos – kļuva pazīstama ar uzkrītoši zilajām ēkām. Viena no pilsētas ievērojamākajām jaunajām ēkām tapa kopā ar mums – Zemgales tehnoloģisko centru.

Pabeigta ražotnes piebūve

Zemgales tehnoloģiskais centrs šogad ir ieguldījis būtiskus līdzekļus ražotnes attīstībā. Ražotnei izbūvēta vairāk nekā 1000 m2 piebūve, kā arī izveidota jauna siltumizolācijas ieklāšanas stacija ar jaunāko aparatūru.

ZTC paneļos pilda ekoloģisku izolāciju ar jaunāko sistēmu

Kopš novembra Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) paneļu ražošanā izmanto industriālu izolācijas ieklāšanas sistēmu, lai paneļos ieklātu ekovates vai kokšķiedras vates izolāciju visaugstākajā kvalitātē.

ZTC piedalās mācību materiālu izstrādē

Pēc vairāk nekā diviem gadiem aktīva darba pie modulārās renovācijas procesa attīstīšanas MORE-CONNECT partneri, tai skaitā ZTC, ir sagatavojuši mācību moduļus inženieriem, amatniekiem, arhitektiem u.c.

Spāru svētki ZTC ražotnes piebūvei

Piektdien, 4. augustā, SIA „Zemgales tehnoloģiskais centrs” (ZTC) koka konstrukciju māju ražotnes „Mežmaļi” topošajai piebūvei, kas atrodas Jelgavas novada Vītoliņos svinēti spāru svētki.

Koka konstrukciju māju ražotne paplašināsies

Trešdien, 21. jūnijā, Jelgavas novada Vītoliņos ar simbolisku laika kapsulas iemūrēšanu ēkas pamatos uzsākta SIA Zemgales tehnoloģiskā centra (ZTC) koka konstrukciju ēku ražotnes piebūves celtniecība.

Dzīvokļu nami eksportam uz Zviedriju

Kopš 2017. gada maija SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) ražotnē tiek izgatavoti trīs stāvu dzīvokļu nami, kas taps Ārē, Zviedrijā. Pirmā saražotā nama montāža gaidāma jūlija sākumā un trīs no septiņiem namiem tiks pabeigti šajā būvniecības sezonā.

Atpūtas māja Norvēģijā

This is custom heading element Šī 105 m2 plašā atpūtas māja tika būvēta no 2016. gada decembra līdz 2017. gada martam. Tā atrodas Svingvollā – kalnu kūrortā netālu no Lillehammeres kalnainā, egļu mežu rotātā Norvēģijas daļā. SIA "Zemgales tehnoloģiskais centrs" veica, ēkas projektēšanu, piegādi, montāžu, ēkas ārējo apdari un daļēju iekšējo apdari. Mājai ir plaša [...]

Pabeigta bērnudārza koka paneļu ēkas būvniecība

Zemgales tehnoloģiskais centrs ir pabeidzis darbus privāta bērnudārza koka paneļu ēkas būvniecībā netālu no Malmes pilsētas Zviedrijā. Ēkai ir pusotrs stāvs ar grīdas platību 196 m2. Pirmajā stāvā atrodas mācību telpas, bet otrajā stāvā ir telpas mācībspēkiem un citam personālam.

No koksnes būvizstrādājumiem varēs būvēt līdz pat sešu stāvu ēkas

No koksnes būvizstrādājumiem varēs būvēt līdz pat sešu stāvu ēkas Ministru kabinetam apstiprinot grozījumus Ministru kabineta 2015. gada 30. jūnija noteikumos Nr.333 “Noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 201-15 “Būvju ugunsdrošība””. Valdība lēmusi paplašināt pielietojumu koksnes būvizstrādājumiem jaunu ēku būvniecībā. Turpmāk Latvijā būs atļauts būvēt līdz pat 18 m (iepriekš līdz 8 m) un līdz pat [...]

Apbalvots Zviedrijā realizētais objekts

Pirmdien, 2017. gada 6.martā, A.Čehova Rīgas Krievu teātrī svinīgā ceremonijā tika noskaidrotas Latvijas labākās būves un būvnieki konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” ietvaros. SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” realizētais objekts – koka paneļu ēka, bērnudārzs Bro ciemā, Zviedrijā – nominācijā “Jauna sabiedriskā ēka” ieguva 2. vietu.

Iepazīsties ar ZTC piedāvājumu izstādē “Māja I” 2017!

Zemgales tehnoloģiskais centrs no 9. – 12. martam izstādē “Māja I” 2017 iepazīstinās ar moderna dizaina kvalitatīvu koka konstrukciju māju projektēšanas, ražošanas un būvniecības pieredzi un piedāvājumu būvniecības interesentiem.
31. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2017” notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Atnāc uz izstādi un uzzini kā uzcelt savu sapņu māju, svarīgāko būvniecības nozarē un jaunākajām iespējām uzlabot savu mājokli!

Būvnieks – aizraujoša profesija!

Jau otro gadu ZTC piedalās izglītojošo kampaņu “MĀCIES BŪVNIECĪBU”, aicinot skolēnus un studentus savu nākotnes karjeru saistīt ar kādu no būvniecības profesijām.
ZTC jau otro gadu mudina jauniešus mācīties būvniecības specialitātēs, stāstot par uzņēmuma pieredzi informatīvajā bukletā „Aizraujoša profesija – būvnieks”, kur apkopoti projektētāju, koka būvnieku, projektu vadītāju un būvdarbu vadītāju, metāla montāžas meistaru, betonētāju un restauratoru stāsti.

Priecīgus Ziemassvētkus!

ZTC kolektīvs vēl jums visiem ticību, cerību un mīlestību!
Sirsnīgus, gaišus un siltus svētkus!

Privātmāja Dānijā

ZTC darbinieki ir beiguši darbu pie privātmājas Dānijā, kur tika montēta ZTC ražota koka karkasa māja, bez logiem un jumta seguma. Klients ir apmierināts ar ZTC darbu un samontēto māju.

Rones Alpos pabeigta atpūtas māja

Ainaviskajos Rones Alpos pabeigta atpūtas māja Atpūtas nams būvēts 2016. gadā pie slēpošanas kūrorta Rones Alpos, Francijā. Pusotra stāva māja ir 155 m2 plaša, ar 4 guļamistabām. Virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu, veidojot plašas telpas. Interjerā akcentētas pārsegumā atklātās koka sijas. Atbilstoši Francijas likumdošanai, ZTC mājas nesošajām konstrukcijām dod decimālo garantiju. ZTC darbu apjoms ZTC [...]

Par ZTC žurnālā “IR”

Vieglāk ir nosaukt Rietumeiropas valstis, kurās 20 darba gados Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) nav uzbūvējis neko, nekā uzskaitīt visas, kur īstenoti projekti.

Zemgales tehnoloģiskais centrs raidījumā “Latvija var!”

Apskati raidījumu “Latvija var!”, kur tiek stāstīts par uzņēmumu SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs”

ZTC Norvēģijā

Augusta otrā pusē ZTC uzsāka atpūtas mājas montāžu Norvēģijā. Klientam tiek būvēta vienstāvu aptuveni 100m2 liela ēka.

Labo darbu mēnesis

Uzņēmuma darbinieces un ražošanas ceha darbinieku radiniece ZTC 25 gadu jubilejas mēnesī saadīja dažādas lietiņas, ko nosūtīja priekšlaicīgi dzimušiem mazulīšiem vai bērniņiem, kuriem trūkst vecāku gādības. Šo projektu īsteno „Sirds siltuma darbnīca ”.

ZTC 25

SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs 22.augustā sagaidīja 25 gadu jubileju. Ceturtdaļgadsimta laikā uzņēmums ir spējis daudzveidot piedāvājuma klāstu – no guļbūvēm, suņu būdiņām, koka paneļu individuālajām mājām līdz pat vairākstāvu dzīvokļu mājām.

Dānija, Vejle

Augusta beigās ZTC uzsāks ražot plašu aptuveni 200 m2 lielu dizaina māju Dānijā. Dzīvojamā māja ir paredzēta 3 līmeņos, lai pieskaņotos vietas reljefam un ar plašām logu ailēm.

Bērnudārzs Zviedrijā

Maija vidū ZTC uzsāka bērnudārza montāžu netālu no Stokholmas. Šobrīd noris aktīva būvniecība pie aptuveni 1000m2 lielo telpu montāžas.

Dzīvokļu nams ar komerctelpām Norvēģijā

ZTC 2014.gadu noslēdz ar veiksmīgi pabeigtiem darbiem pie trīsstāvīgās ēkas Norvēģijā, kur nepilnu 6 mēnešu laikā, strādājot pie šī projekta, ZTC komanda ieguva lielisku pieredzi koka konstrukciju savienošanā ar betona konstrukcijām.

Kempinga mājas Zviedrijā

Jau no marta ZTC komanda cītīgi strādā pie projekta Zviedrijā-38 kempinga dzīvokļi netālu no Stokholmas. Šis projekts no pēdējiem projektiem atšķiras ar to, ka ZTC pasūtītājam piegādā pilnu būvniecības komplektu, iekļaujot tajā arī mēbeles, santehnikas iekārtas utt.

Messe Zurich

Kārtējā būvniecības izstāde EIGENHEIM MESSE SCHWEIZ ir klāt! Ar prieku un lepnumu varam paziņot, ka starp izstādes dalībniekiem šogad ir arī HHaus.

AA_ Aasen

ZTC komanda ir uzsākusi darbus pie projekta Aasen. Tā ir 3 stāvu dzīvojamā māja Norvēģijā ar kopējo grīdas platību ap 450 m2.

Konference Minhenē

Šā gada 25. februārī SIA „Zemgales tehnoloģiskais centrs” valdes loceklis Māris Avotiņš, SIA „Knauf” uzaicināts, devās uz Minheni, lai piedalītos starptautiskā konferencē „Moduļu mājas būvniecībā”.

ZTC apgūst jaunu materiālu

ZTC apgūst un piedāvā ēku būvniecībā izmantot jaunu materiālu, kas ir liela izmēra masīvkoka līmētais panelis. Citur tas pazīstams kā CLT ( Cross Laminated Timber ) vai X-lam.

Jessheim

ZTC ir noslēdzis līgumu ar pasūtītāju Norvēģijā, netālu no Oslo par dzīvojamās mājas ar īres dzīvokli pagrabstāvā izgatavošanu un būvniecību.

Projekts Beļģijā

ZTC ir uzsācis darbus Beļģijā pie 2.5 stāvu dzīvokļu ēkas projekta, kur kopā plānots izbūvēt 5 dzīvokļus. Ēkas gabarītizmēri sasniedz 12x17m un kopējais grīdas laukums 612 m2.

Projekts Norvēģijā

Ražošanas darbi pie dzīvojamās mājas Norvēģijā, ar 2 virszemes stāviem un 1 pazemes, ir pabeigti, un tā jau ir ceļā uz Norvēģiju, lai to tuvākajās dienās sāktu montēt.

  • Saražota un piegādāta Latvijas Lauksaimniecības universitātēs Meža fakultātes starpnozaru zinātniskās laboratorijas ēka
  • Pabeigta inovatīva CLT privātmāja ‘s-Hertogenbosch pilsētā, Nīderlandē
  • ZTC karkasa mājas piedāvājums izstādē Māja I 2019