ZTC paplašinās koka konstrukciju māju ražotni

Trešdien, 21. jūnijā, Jelgavas novada Vītoliņos ar simbolisku laika kapsulas iemūrēšanu ēkas pamatos uzsākta SIA Zemgales tehnoloģiskā centra (ZTC) koka konstrukciju ēku ražotnes piebūves celtniecība. Moderni aprīkotā ražotnes piebūve paplašinās iespējas būvdetaļu iepakošanai, materiālu un produkcijas uzglabāšanai un pavērs iespējas jaunu produktu attīstībai. 1050 m2 plašo ražotnes piebūvi plānots pabeigt līdz šī gada septembrim.

ZTC valdes loceklis Māris Avotiņš: „Būvniecības nozarei mūsu mērķa tirgos Eiropā prognozē stabilu izaugsmi tuvākajos gados, tāpēc tagad ir piemērots brīdis ieguldīt, lai paplašinātu mūsu ražošanas iespējas. Man ir prieks, ka ir izdevies īsā laikā uzsākt piebūves būvniecības darbus un jau vasaras beigās plānojam to izmantot ražošanā.”

Piebūves projektu īsteno SIA „Steel Constructor MM”.

 

Par ZTC

ZTC pamatdarbības joma ir dažādu tipu koka konstrukciju paneļu ēku – sabiedrisko ēku, privātmāju, dzīvokļu māju u.c. – projektēšana, ražošana un būvēšana. ZTC eksportē produkciju uz Rietumeiropas un Skandināvijas valstīm, kā arī realizē projektus Latvijā.

 

Koka konstrukciju paneļu mājas

Slodzi nesošs koka karkass ir koka konstrukciju paneļu mājas pamatkonstrukcija. No kokmateriāliem ražošanas cehā samontē ēkas konstrukciju elementus jeb paneļus (sienas, pārsegumus un jumta konstrukcijas), kurus no abām pusēm apšuj ar norobežojošām plāksnēm un pilda ar siltumizolācijas materiālu. Siltināšanai var izmantot dažādus siltumizolācijas materiālus – kokšķiedras vati, ekovati akmens vati u.c. Paneļos ražošanas cehā tiek iestrādāti ārdurvis un logi.

Objektā brigāde veic fasādes un iekšējo pilnīgu vai daļēju apdari. Ārējās apdares varianti ir dažādi – dēļu apšuvums ar vertikāliem apdares dēlīšiem, ar horizontāliem apdares dēlīšiem, ķieģeļu imitācijas apdare, dekoratīvais apmetums, plastmasas apdares dēļi u.c.

Uzzini vairāk par ZTC ražošanas procesu!