fbpx

Koka mājas projektēšana

SIA Zemgales tehnoloģiskajam centram ir vairāk nekā 25 gadu pieredze koka māju ražošanā un montāžā. Mūsu profesionāļu komanda izstrādā katras mājas elementus rūpīgi un atbildīgi, nodrošinot augstu kvalitāti un ievērojot visas pasūtītāja prasības. ZTC pieder koka karkasa paneļu konstrukciju ražošanas procesa specifikai pielāgota rūpnīca, kas nodrošina iespēju ne vien garantēt saražotās produkcijas augstu kvalitāti, bet arī piedāvāt tirgū konkurētspējīgas cenas un ražošanas apjomus. Uzņēmuma gadu gaitā uzkrātā pieredze un izstrādātā ražošanas tehnoloģija ļauj realizēt dzīvē jebkuru paneļa tehnisko risinājumu bez būtiskiem ierobežojumiem.

Būvējot māju no koka paneļiem, lielākais darba apjoms – mājas elementu: sienu, griestu un jumta lielizmēra konstrukciju izgatavošana notiek pēc precīza projekta ražošanas cehā. Mājas vissvarīgāko elementu tapšanu neietekmē lietus, sniegs un sals, līdz ar to nav nepieciešami antiseptiskie līdzekļi un paneļu mājas ir ekoloģiskākas, nekā tas ir būvējot jebkura cita būvveida māju.

ZTC mājas būvkonstrukciju projekts tiek izstrādāts vācu programmā SEMA. Jau pirms mājas ražošanas uzsākšanas ir iespējams apskatīties mājas vizualizāciju Ražošanas procesā izmantojam Zviedrijā ražotas iekārtas, kas nozīmē augstu kvalitāti un precizitāti, bet par izejmateriāliem tiek izvēlēti tikai kvalitatīvi materiāli, kuriem ir Eiropas Savienībā derīgs kvalitātes sertifikāts.

SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs var nodrošināt jebkurus apdares darbus un pakalpojumu izpildi

Prefab house assembling koka mājas

Dzīvo saskaņā ar dabu

Koka paneļu mājas ir videi draudzīgas, kas sevī efektīvi apvieno kvalitatīvus dabīgos materiālus ar moderniem zinātnes sasniegumiem būvniecībā. Būvniecības tehnoloģijā ir sasniegts saprātīgs līdzsvars starp siltumizolāciju un gaisa caurlaidību, atstājot pozitīvu iespaidu uz mājas iemītnieku veselību.