fbpx

Koka māju montāža

Klientu ērtībai tiek piedāvāts plašs koka paneļu māju būvkomplektu pakalpojumu klāsts, tai skaitā – uzņēmuma saražoto koka karkasa konstrukciju piegāde un montāža Latvijā un ārpus tās. Atbilstoša pieprasījuma gadījumā uzņēmums var nodrošināt jebkuru apdares darbu un pakalpojumu izpildi, savukārt inženierkomunikāciju izbūves darbi tiek veikti, pieaicinot profesionālus un nepieciešamības gadījumā – licencētus sadarbības partnerus.

Kad koka paneļu mājas paneļi ir saražoti, tos atbilstoši izstrādātam transportēšanas/iekraušanas plānam, iekrauj autotransportā. Iekraušanas plāns tiek sastādīts atbilstoši paneļu montāžas secībai.

ZTC montāžas darbus veic mūsu darbinieki, kas ir nozares speciālisti, sava aroda profesionāļi, tādējādi nodrošinot, lai māja tiktu samontēta, kā tas ir paredzēts projektā un būtu maksimāla kvalitāte.

Pateicoties modernajai, efektīvajai būvniecības tehnoloģijai, koka paneļu mājas iespējams uzcelt ļoti īsā laikā. Vidējais koka paneļu mājas būvniecības laiks ir divi mēneši. Rūpnieciskā ražošana ļauj paneļus ražot paralēli mājas pamatu būvniecībai, pēc tam veicot montāžu īsos termiņos. Kad māja ir samontēta, tiek sākti apdares darbi: jumta seguma ieklāšana, fasādes apdares darbi, iekšējo komunikāciju izbūve, apkure un iekšējā nobeiguma apdare uc. darbi, kas ir noteikti sadarbības līgumā.

Pateicoties ZTC izstrādātajai montāžas tehnoloģijai, būvlaukums var būt salīdzinoši neliels, jo ir iespējams māju montēt paneļus izkraujot tieši no auto transporta, kas gatavos paneļus piegādā no ražotnes. Tādā veidā neveidojas noliktava būvlaukumā un tiek atvieglots būvniecības process, piemēram, pilsētas centrā.

SIA Zemgales tehnoloģiskais centrs var nodrošināt jebkurus apdares darbus un pakalpojumu izpildi

Prefab house assembling koka mājas

Dzīvo saskaņā ar dabu

Koka paneļu mājas ir videi draudzīgas, kas sevī efektīvi apvieno kvalitatīvus dabīgos materiālus ar moderniem zinātnes sasniegumiem būvniecībā. Būvniecības tehnoloģijā ir sasniegts saprātīgs līdzsvars starp siltumizolāciju un gaisa caurlaidību, atstājot pozitīvu iespaidu uz mājas iemītnieku veselību.