fbpx

Restorāns un trīs mājas Nakā

Restorāns un trīs mājas Nakas muitas rajona promenādē

ZTC uzbūvējis restorānu un trīs dzīvojamās mājas Stokholmas piepilsētā Nakā, kur bijušajā muitas teritorijā tiek attīstīts ievērojams jauns dzīvojamais rajons. Piekrastes promenādē izbūvēta divstāvu restorāna ēka ar 540 m2 grīdas laukumu. Katrā no uzbūvētajām trīs dzīvojamajām privātmājām ir 150 m2 grīdas laukuma. Projektam bija īss termiņš, līgumu parakstot decembrī, ražošanu uzsākot janvārī un ēku uzstādīšanai sākoties februārī, lai pabeigtu līgumā paredzētos darbus līdz jūnija beigām. Papildu izaicinājumus sagādāja mazā platība, kurā izvērst darbus būvlaukumā pie krastmalas, kas ierobežoja izkraušanu un ceļamkrāna darbu, bet ZTC risināja šos izaicinājumus, lai padarītu darbu plānotajos termiņos, atbilstošā kvalitātē un paredzētajā budžetā.

Šīs ēkas elementi tika izgatavoti, izmantojot jaunu ekovates pildīšanas tehnoloģiju paneļos, kas ļauj nodrošināt augstāko kvalitāti un ātru ražošanas procesu, kas bija nozīmīgi objektā ar saspringtu laika grafiku.

ZTC darba apjoms projektā

Zemgales tehnoloģiskais centrs nodrošināja ēku projektēšanu, saražoja un komplektēja to konstrukcijas un citus elementus, organizēja transportēšanu uz būvlaukumu. Tāpat ZTC darbinieki samontēja un ēkas uz pamatiem, ko sagatavoja pasūtītājs, kas nodrošināja arī apdares ķieģeļu mūrēšanu. ZTC darbinieki ieklāja jumta segumu un uzstādīja ūdens notek sistēmas, terašu margas un uzstādīja lielās logu vitrīnas ēkā.