fbpx

Saražota un piegādāta Latvijas Lauksaimniecības universitātēs Meža fakultātes starpnozaru zinātniskās laboratorijas ēka

Projekta raksturojums

Vasaras karstākajā laikā ZTC uzsāka Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes starpnozaru zinātniskās laboratorijas ēkas Jelgavā paneļu ražošanu. Kopīgais saražoto paneļu virsmas apjoms ir 1900 m2

Starpnozaru laboratorija tika būvēta no līmētām massīvkoka konstrukcijām, uz kura tāla tika montētas ZTC ražotas siltinātas norobežojošas konstrukcijas – sienu un jumta paneļi. Paneļi tika ražoti nestandarta izmēros ar modularizētiem izmēriem. Tas tika veikts, lai  paātrinātu daudzo paneļu iekraušanu un izkraušanu.  Ēkas jumta paneļos izmantots 43 cm siltinājums.

Jaunajā laboratorijā 740m2 platībā tiks īstenotas plaša spektra koka, koksnes izstrādājumu un izejmateriālu pētniecības aktivitātes rūpnieciskās izpētes un zinātnes virzienā. Jaunā ēka taps kā paraugēka, lai pati būve būtu vislabākais stāsts par meža, koksnes un ar to saistīto resursu izmantošanu.

Projekta tvērums

Zemgales tehnoloģiskais centrs veica mājas fasādes un jumta paneļu projektēšanu un ražošanu, kā arī organizēja transportēšanu uz objektu.