fbpx

Silta un elpojoša koka karkasa māja izstādē Māja I 2018

No 8.-11. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Zemgales tehnoloģiskais centrs (ZTC) 32. starptautiskā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2018” ar interaktīvu demonstrāciju prezentēs jauno ražošanas tehnoloģiju, kas ļauj klientiem piedāvāt iekštelpu gaisa temperatūru un mitrumu stabilizējošas koka karkasa māja konstrukcijas.

Zemgales tehnoloģiskais centrs 2017. gadā mainījis ražošanas tehnoloģiju un izstrādājis paneļu salikumu, lai piedāvātu iekštelpu gaisa temperatūru un mitrumu stabilizējošas ēkas konstrukcijas, kas mājā nodrošinās vienmēr patīkamu mikroklimatu. Izstādē ikviens stenda apmeklētājs varēs praktiski pārbaudīt siltumizolācijas materiālu īpašības interaktīvā demonstrācijā. Ieslēdzot demonstrāciju, varēs novērot, kā ekovate un stikla vate reaģē uz siltuma starojumu un gaisa plūsmu, lai atspoguļotu atšķirīgās gaisa blīvuma un fāzes nobīdes īpašības. Tāpat ZTC stendā varēs iepazīties ar būvniecības risinājumiem un konsultēties ar uzņēmuma pārstāvjiem.

Starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2018” no 8-11. martam notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. ZTC stends atradīsies “Māja I” ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus. Izstāde sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā. Izstādi apmeklē profesionāļi no Baltijas reģiona un visas Eiropas, kā arī plaša apmeklētāju publika, kas meklē nepieciešamo sava mājokļa būvniecībai.

Vairāk par ekovates izolāciju ZTC mājās